Obec Božanov

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • slides16.jpg
  • slides13.jpg
  • slides10.jpg
  • slides14.jpg
  • slides17.jpg
  • slides11.jpg
  • slides4.jpg
  • slides5.jpg
  • slides8.jpg
  • slides12.jpg
  • slides15.jpg
  • slides6.jpg
  • slides1.jpg
  • slides2.jpg
  • slides9.jpg
  • slides7.jpg
  • slides3.jpg

Sezóna 2011/2012

Fotbalové utkání Ruprechtice - Božanov

Email Tisk PDF

TJ Sokol Ruprechtice - TJ Sokol Božanov 1:9 (0:5)

Branky: Janata Libor - Martin Tomáš 3, Sidor Tomáš 2, Wilke Ervín, Exner Pavel, Novotný Petr, Gago Marek
Rozhodčí: Bareš Marcel st.
Žluté karty: 0 - Novotný Petr, Chotěborský Pavel
Červené karty: -

Výsledky po 12.kole:

Rk. Tým Zápasů + O - Skóre Body (Prav)
1.

Slovan Broumov B.

10

9 0 1 46:14 27 (15)
2.

Sokol Božanov

10

7 2 1 45:12 23 (8)
3.

Sokol Otovice

10

5 2 3 33:30 17 (1)
4.

Velké Poříčí B.

9

5 1 3 18:17 16 (1)
5.

Sokol Zábrodí

11

4 1 6 22:32 13 (-3)
6.

Jiskra Martínkovice

10

1 0 9 11:33 3 (-12)
7.

Sokol Ruprechtice

10

1 0 9 6:43 3 (-9)

Rozlosování - jaro 2012

Email Tisk PDF

Rozlosování jarní části zápasů v okresní soutěži:

zápas dne datum začátek
Sokol Ruprechtice - Sokol Božanov sobota 07.04.2012 16:00
Sokol Božanov - TJ V. Poříčí B. neděle 15.04.2012 16:00
Slovan Broumov B. - Sokol Božanov neděle 22.04.2012 14:45
Sokol Božanov - Sokol Otovice neděle 29.04.2012 16:00
Jiskra Martínkovice - Sokol Božanov sobota 05.05.2012 16:00
volno neděle 13.05.2012 -
Sokol Zábrodí - Sokol Božanov sobota 19.05.2012 16:00
Sokol Božanov - Sokol Ruprechtice neděle 27.05.2012 16:00
TJ V. Poříčí B. - Sokol Božanov neděle 03.06.2012 17:00
Sokol Božanov - Slovan Broumov B neděle 10.06.2012 16:00

Fotbalové utkání Božanov - Otovice

Email Tisk PDF

TJ Sokol Božanov - TJ Sokol Otovice 9:1 (4:0)

Branky: Gago Marek 3, Hypšman Daniel 2, Wilke Ervín, Exner Pavel, Novotný Petr, Martin Tomáš - Bohanský Zdeněk
Rozhodčí: Prokeš Jiří
Žluté karty: 1:1
Červené karty: -

Výsledky po podzimní části:

Rk. Tým Zápasů + O - Skóre Body (Prav)
1.

Slovan Broumov B.

10

9 0 1 46:14 27 (15)
2.

Sokol Božanov

9

6 2 1 36:11 20 (5)
3.

Sokol Otovice

9

5 1 3 30:27 16 (1)
4.

Velké Poříčí B.

9

5 1 3 18:17 16 (1)
5.

Sokol Zábrodí

10

4 0 6 19:29 12 (-3)
6.

Jiskra Martínkovice

10

1 0 9 11:33 3 (-12)
7.

Sokol Ruprechtice

9

1 0 8 5:34 3 (-9)

Strana 4 z 6