• slides12.jpg
  • slides9.jpg
  • slides8.jpg
  • slides6.jpg

Víceúčelové hřiště se zónou pro rodiče s dětrmi

Realizace:
rok 2012

Popis:
Nejvýznamnější investiční akcí roku 2012 je rekonstrukce víceúčelového sportoviště se zónou pro rodiče s dětmi. Celkové náklady na stavbu sportoviště dosahují téměř 1,5 mil. korun a další statisíce si vyžádá zóna pro rodiče s dětmi. Vzhledem k finanční náročnosti tohoto projektu se počítá s dokončením zóny pro rodiče s dětmi v příštích letech. Na realizaci tohoto projektu získala obec dotaci z programu rozvoje venkova přes MAS Broumovsko+ ve výši 737 000,- Kč. Předpokládané dokončení stavebních prací je konec měsíce června, a to tak, aby bylo možné sportoviště využívat již v letních měsících tohoto roku. Vizualizace, která je zde uvedena, může ještě doznat dílčích změn, ale s podstatnými změnami se již nepočítá.

Náklady:

Celkové finanční náklady: 1.468.344,-Kč
Z toho dotace: 737.000,-Kč ( z programu PRV- LEADER prostřednictvím MAS Broumovsko+

Foto vizualizace:

hriste vizualizace