Obec Božanov

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Človeče, nezlob se ... 2015 - výsledky

Email Tisk PDF

V sobotu 21.11.2015 se v Restauraci Na Křižovatce uskutečnil již třetí ročník turnaje ve stolní hře ČLOVĚČE, NEZLOB SE. Sešlo se 12 dětí, byly rozděleny do dvou kategorií. V nejmenší kategorii soupeřily 4 děti, ve starší 8.

Aby se dětem dobře hrálo, dostal každý účastník na rozjezd limonádu od pořadatele TJ Sokol Božanov a občerstvení v podobě výborných koláčů připravila Marta Chotěborská. V první kategorii se utkali Kubík Andrýs, Kamilka Prázová, Edík Hartwich a Terezka Lavuová. Hráli rovnou o vítězství a hra byla od začátku do konce napínavá, dětičky se vzájemně neustále vyhazovaly. Hra skončila dlouho po odehrání základní hry i finále starších dětí vítězstvím nejmladší hráčky Terezky Lavuové, druhý byl Edík Hartwich a třetí Kamilka Prázová.

Starší děti byly rozděleny na dvě družstva. V prvním se utkali Péťa Král, Matěj Hypšman, Kačka Davidová a Míša Andrýsová. Do finále se dostali Matěj Hypšman a Péťa Král. V druhém družstvu nastoupili Dan Hypšman, Bára Lavuová, Max Hartwich a Láďa Kašpar. Do finále se probojovali Max Hartwich a Dan Hypšman. Z finálového kola vyšel jako vítěz Dan Hypšman, druhý byl Péťa Král a třetí Matěj Hypšman.

Po odehrání byly všechny děti odměněny balíčkem s dobrůtkami, adventním kalendářem a diplomem za účast. První tři z obou kategorií dostali navíc krásnou medaili. Fotky z turnaje jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.