Adventní neděle 2015

První adventní neděle proběhla netradičně. Z důvodu nepříznivého počasí bylo slavnostní rozsvícení stromečku přesunuto na sál Obecního domu, kde bylo pro všechny připravené občerstvení a dospělí si u vstupu vybrali malý dáreček - ozdobu od dětí z B klubu.

Po úvodním slovu pana starosty vystoupily děti z mateřské školy s pásmem koled, poté přednesly své básničky děti z B klubu. Po krátké přestávce zahrály pohádku o veliké řepě a popřály veselé Vánoce.

Slavnostní neděli navštívili i Mikuláš s Čertem, aby obdarovali děti adventním kalendářem a balíčkem ovoce. Na závěr s koledami, dětičky skotačily a dospěláci si příjemně popovídali.

Děti z B klubu děkují všem za dobrovolné příspěvky do "prasátka"!!! Foto ve fotogalerii.