Oprava komunikace

bagr-iconV pondělí 16. června 2014 bude zahájena oprava části místní komunikace VI/2 od křižovatky ve středu obce po autoservis Jokeš. Oprava si vyžádá kompletní uzavření opravovaného úseku komunikace od středy 25. června 2014 do soboty 28. června 2014. Objízdná trasa je patrná z přiloženého snímku.

Autobusová doprava na dolní část obce bude zachována a řešena prostřednictvím obecního terénního automobilu. Omlouváme se za případné komplikace vzniklé uzavírkou komunikace. Objízdná trasa je na vlastní nebezpečí ! Osobní automobily je možné umístit na dobu uzavírky na parkovišti u kostela sv. Máří Magdaleny. V případě změny termínu uzavírky bude veřejnost informována prostřednictvím SMS rozhlasu.

Náhled dopravního omezení:

objizdka cesta m